Επίσκεψη του Διευθυντή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πιερίας

Την Πέμπτη 7 Δεκεμβρίου 2023 είχαμε τη χαρά να μας επισκεφτεί ο Διευθυντής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πιερίας κ. Γεώργιος Μακρής, όπου συνάντησε μαθητές και καθηγητές του σχολείου μας, ενημερώθηκε για τις δραστηριότητες του σχολείου και μας διαβεβαίωσε ότι είναι δίπλα μας σε ό,τι χρειαστούμε και μπορεί να μας βοηθήσει.

Σχετική Ανάρτηση

«Υποβολή αίτησης για εισαγωγή μαθητών/τριών στα Εκκλησιαστικά Σχολεία για το σχολικό έτος 2023-2024».«Υποβολή αίτησης για εισαγωγή μαθητών/τριών στα Εκκλησιαστικά Σχολεία για το σχολικό έτος 2023-2024».

Εγκύκλιος του ΥΠΑΙΘ για τον εορτασμό της 25ης Μαρτίου.Εγκύκλιος του ΥΠΑΙΘ για τον εορτασμό της 25ης Μαρτίου.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τον εορτασμό της 25ης Μαρτίου διαβάστε το αρχείο που επισυνάπτεται: Εκδηλώσεις για την Επέτειο της Εθνικής Εορτής της 25ης Μαρτίου – σχολικό έτος 2020-21

«ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ, ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2021-2022»«ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ, ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2021-2022»

Αντικείμενο της Πράξης «ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ, ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2021-2022» με κωδικό ΟΠΣ 5131867 είναι η παροχή αυτοτελούς υποστηρικτικού Προγράμματος διδασκαλίας σε ομάδες μαθητών Γυμνασίου που έχουν μαθησιακά κενά