Μια ευχάριστη έκπληξη για τους μαθητές!

Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων του Γυμνασίου Ρητίνης ευχαριστεί την Διευθύντρια του Γενικού Λυκείου Κολινδρού κ. Άννα Καγκασίδου για τον δανεισμό ενός τραπεζιού πινγκ πονγκ στο σχολείο μας. Ευχαριστούμε ιδιαίτερα την πρόεδρο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Γυμνασίου Ρητίνης κ. Φιλίτσα Ντασιοπούλου, η οποία ανταποκρίθηκε άμεσα στο κάλεσμα του Διευθυντή και κανόνισε τη μεταφορά του τραπεζιού από τον Κολινδρό Πιερίας. Τέλος, ευχαριστούμε τον αντιπρόεδρο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Γυμνασίου Ρητίνης κ. Γεώργιο Τουλίκα, οποίος μετέφερε άμεσα το τραπέζι και βοήθησε στη συναρμολόγηση του στο σχολείο. Να είστε σίγουροι ότι οι μαθητές το αξιοποιούν σε κάθε ευκαιρία!

Σχετική Ανάρτηση

Εορτασμός Παγκόσμιας Ημέρας Ασφαλούς Πλοήγησης στο Διαδίκτυο.Εορτασμός Παγκόσμιας Ημέρας Ασφαλούς Πλοήγησης στο Διαδίκτυο.

Ενόψει του εορτασμού της Παγκόσμιας Ημέρας Ασφαλούς Πλοήγησης στο Διαδίκτυο στις 8 Φεβρουαρίου, σας διαβιβάζουμε Πρόσκληση Δήλωσης Συμμετοχής της Διεύθυνσης Δίωξης Ηλεκτρονικού Εγκλήματος του Αρχηγείου Ελληνικής Αστυνομίας του Υπουργείου Προστασίας

Ταξίδι στον κόσμο των Μαθηματικών.Ταξίδι στον κόσμο των Μαθηματικών.

Από τις 7 Νοεμβρίου η μεγάλη έκθεση “Ταξίδι στον κόσμο των Μαθηματικών” θα ανοίξει για να σας υποδεχτεί και να χαρίσει γνώση μέσα από κείμενα, χάρτες, κατασκευές καθώς και διαδραστικές και ψηφιακές

«Ανάληψη υπηρεσίας εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης».«Ανάληψη υπηρεσίας εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης».

Για λόγους διευκόλυνσης των εκπαιδευτικών της Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης που είτε είναι αποσπασμένοι, είτε μετατέθηκαν κατά το τρέχον σχολικό έτος σε άλλο ΠΥΣΠΕ/ΠΥΣΔΕ, είτε βρίσκονται σε άδεια κύησης, λοχείας