Διαδικτυακό Μαθητικό Μαθηματικό Φεστιβάλ

Ενημέρωση των μαθητών σχετικά με το «1ο ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΟ ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ» του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων (ΥΠΑΙΘ) με αριθμό πρωτ. 35371/2021.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΦΕΣΤΙΒΑΛ (1)

ΕΞΕ – 35371 – 2021 – 1ο ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΟ ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΦΕΣΤΙΒΑΛ (3)

ΑΦΙΣΑ ΦΕΣΤΙΒΑΛ (2)

Πρόσκληση συμμετοχής σε Ευρωπαϊκό Πρόγραμμα.Πρόσκληση συμμετοχής σε Ευρωπαϊκό Πρόγραμμα.

Για περισσότερες πληροφορίες για το πρόγραμμα Girls Go Circular, τμήμα της πρωτοβουλίας Cross-KIC Skills for Future του Ευρωπαϊκού Ινστιτούτου Τεχνολογίας και Καινοτομίας, δείτε εδώ:

Ενημέρωση για την «Ηλεκτρονική Αίτηση εγγραφής, ανανέωσης εγγραφής ή μετεγγραφής», μαθητών/τριών για το σχολικό έτος 2022-23.Ενημέρωση για την «Ηλεκτρονική Αίτηση εγγραφής, ανανέωσης εγγραφής ή μετεγγραφής», μαθητών/τριών για το σχολικό έτος 2022-23.

Οι μαθητές/τριες που επιθυμούν να εγγραφούν, να ανανεώσουν την εγγραφή τους ή να μετεγγραφούν σε οποιαδήποτε τάξη Δημόσιων Ημερήσιων και Εσπερινών ΓΕ.Λ. – ΕΠΑ.Λ. – Π.ΕΠΑ.Λ. για το σχολικό έτος