Ημέρα: 4 Νοεμβρίου 2022

Έγκριση διεξαγωγής Αγώνων Επιχειρηματολογίας και Αυθορμήτου Λόγου Γυμνασίων.Έγκριση διεξαγωγής Αγώνων Επιχειρηματολογίας και Αυθορμήτου Λόγου Γυμνασίων.

Απαντώντας σε σχετικό αίτημά σας και έχοντας υπόψη τις διατάξεις του ν.4876/2021, σας ενημερώνουμε ότι εγκρίνεται η διεξαγωγή των 4ων Αγώνων Επιχειρηματολογίας Γυμνασίων που διοργανώνονται από το 2ο ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Κεντρικής Μακεδονίας σε συνεργασία με την Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης Κ. Μακεδονίας και τα σχολεία: Πειραματικό ΓΕ.Λ. Πανεπιστημίου Μακεδονίας και Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη.
Οι 4οι Αγώνες Επιχειρηματολογίας και Αυθορμήτου Λόγου των Γυμνασίων θα διεξαχθούν το Σάββατο 1 Απριλίου του 2023 στα Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη, διά ζώσης και απευθύνονται σε μαθητές/τριες όλων των τάξεων Γυμνασίων των Δ/νσεων Δ/θμιας Εκπ/σης Κεντρικής Μακεδονίας.

Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στο παρακάτω pdf αρχείο.

ΕΓΚΡΙΣΗ ΑΓΩΝΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ