Διδακτική επίσκεψη στη Μόνιμη Παλαιοντολογική Έκθεση του Μαστόδοντα Νεοκαισάρειας Πιερίας

Το Γυμνάσιό μας σήμερα επισκέφτηκε τη Μόνιμη Παλαιοντολογική Έκθεση του Μαστόδοντα Νεοκαισάρειας Πιερίας. Εξαιρετική η ξενάγηση του κ. Γεώργιου Σιδηρόπουλου με τους μαθητές και τους εκπαιδευτικούς να μένουν με τις καλύτερες εντυπώσεις για το εκθετήριο και το έργο των ανθρώπων που αφιλοκερδώς στηρίζουν την προσπάθεια αυτή. Ευχόμαστε να συνεχίσετε το έργο σας και παροτρύνουμε όλο τον κόσμο να σας επισκεφτεί!

Σχετική Ανάρτηση

Έγκριση διεξαγωγής του 6ου Διαπεριφερειακού Διαγωνισμού Πειραμάτων Φυσικών Επιστημών» , για το σχ. έτος 2021-2022.Έγκριση διεξαγωγής του 6ου Διαπεριφερειακού Διαγωνισμού Πειραμάτων Φυσικών Επιστημών» , για το σχ. έτος 2021-2022.

ΕΓΚΥΚΛΙΟΙ ΑΠΟΣΠΑΣΕΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Α/ΘΜΙΑΣ ΚΑΙ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣΕΓΚΥΚΛΙΟΙ ΑΠΟΣΠΑΣΕΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Α/ΘΜΙΑΣ ΚΑΙ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

Εγκύκλιοι αποσπάσεων από ΠΥΣΠΕ/ΠΥΣΔΕ σε ΠΥΣΠΕ/ΠΥΣΔΕ, σε δομές ΕΑΕ, ΚΕΣΥ, Μουσικά, Καλλιτεχνικά, Εκκλησιαστικά Σχολεία καθώς και σε υπηρεσίες και φορείς αρμοδιότητας του υπουργείου Παιδείας για το διδακτικό έτος 2021-2022 .

«Διαβίβαση τροποποίησης εγκυκλίου του Υπουργείου Υγείας».«Διαβίβαση τροποποίησης εγκυκλίου του Υπουργείου Υγείας».

Σας διαβιβάζουμε μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου τη με αρ. πρ. Δ1α/Γ.Π.οικ.22970/20-04-2023 (ΑΔΑ: 9ΦΙΨ465ΦΥΟ-ΙΡΘ) Τροποποίηση της με αρ. πρωτ. Δ1α/Γ.Π.οικ.7601/07-02-2023(ΑΔΑ: 6ΒΖ2465ΦΥΟ- ΜΛΨ) Εγκυκλίου του τμήματος Υγιεινής Περιβάλλοντος της Διεύθυνσης Δημόσιας Υγείας της