Ο εν λόγω διαγωνισμός διοργανώνεται από την Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία και θα πραγματοποιηθεί τηρώντας απαρέγκλιτα τις εκάστοτε οδηγίες του ΥΠΑΙΘ και του Εθνικού Οργανισμού Δημόσιας Υγείας (ΕΟΔΥ) για την προστασία από τον κορονοϊό COVID-19 και σύμφωνα με τις εξής προϋποθέσεις:
1. Η συμμετοχή μαθητών/τριών και εκπαιδευτικών να είναι προαιρετική.

Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στα παρακάτω pdf αρχεία.

“Έγκριση του 5ου Πανελλήνιου Μαθητικού Διαγωνισμού Μαθηματικών ικανοτήτων «Πυθαγόρας» της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας”

5ΟΣ_ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 2023 ΤΗΣ ΕΜΕ

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ

Σχετική Ανάρτηση

ΕΚΔΗΛΩΣΗ – ΔΡΑΣΗ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΕΝΔΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΒΙΑΣ ΚΑΙ ΕΚΦΟΒΙΣΜΟΕΚΔΗΛΩΣΗ – ΔΡΑΣΗ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΕΝΔΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΒΙΑΣ ΚΑΙ ΕΚΦΟΒΙΣΜΟ

Στο Γυμνάσιο Ρητίνης πραγματοποιήθηκε την Τρίτη 5 Μαρτίου 2024, εκδήλωση- δράση με αφορμή την παγκόσμια ημέρα κατά της ενδοσχολικής βίας και εκφοβισμού. Αρχικά προβλήθηκαν βίντεο για να εισάγουν το θέμα

Εσωτερικός Κανονισμός Λειτουργίας του Γυμνασίου ΡητίνηςΕσωτερικός Κανονισμός Λειτουργίας του Γυμνασίου Ρητίνης

Στο σύνδεσμο που ακολουθεί μπορείτε να διαβάσετε τον Εσωτερικό Κανονισμό Λειτουργίας του Γυμνασίου Ρητίνης, όπως έχει εγκριθεί, για το σχολικό έτος 2020-2021. Για περισσότερες πληροφορίες δείτε εδώ.