ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ

Ο ΥΠΟΥΡΓΟΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

κ α λ ε ί

τους εκπαιδευτικούς Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης των κλάδων ΠΕ60 Νηπιαγωγών, ΠΕ70 Δασκάλων, ΠΕ11 Φυσικής Αγωγής, ΠΕ02 Φιλολόγων, ΠΕ03 Μαθηματικών, ΠΕ04 Φυσικών, ΠΕ08 Καλλιτεχνικών, ΠΕ79.01 Μουσικών και ΠΕ86 Πληροφορικής, που επιθυμούν να αποσπαστούν στο Σχολείο Ευρωπαϊκής Παιδείας Ηρακλείου Κρήτης (Σ.Ε.Π.) για το σχολικό έτος 2023-2024 για την κάλυψη των θέσεων εκπαιδευτικού προσωπικού των ελληνόφωνων τμημάτων, καθώς και των θέσεων για τη διδασκαλία της ελληνικής γλώσσας στα αγγλόφωνα τμήματα, σύμφωνα με τα αριθ. 482/5-4-2023 και 664/30-5-2023 έγγραφα της Διευθύντριας του Σχολείου Ευρωπαϊκής Παιδείας Κρήτης, ως ακολούθως:

Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στα παρακάτω pdf αρχεία.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ (ΣΕΠ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΑΠΟΣΠΑΣΗ

Πρόσκληση συμμετοχής στο εκπαιδευτικό πρόγραμμα βιωματικής μουσειακής αγωγής «Ανακαλύπτουμε το αρχαίο Δίον».Πρόσκληση συμμετοχής στο εκπαιδευτικό πρόγραμμα βιωματικής μουσειακής αγωγής «Ανακαλύπτουμε το αρχαίο Δίον».

Αγαπητές και αγαπητοί συνάδελφοι, σας ενημερώνω ότι κατά το τρέχον σχολικό έτος 2022-23 θα υλοποιηθεί -για 14η σχολική χρονιά- το εγκεκριμένο από το Ι.Ε.Π. και Υ.ΠΑΙ.Θ. (Υπ΄αριθ. Φ1 ΓΜ/79532/141705/Δ7/ 15-11-2022

Προετοιμασία για την έναρξη λειτουργίας της εφαρμογής e-εγγραφές.Προετοιμασία για την έναρξη λειτουργίας της εφαρμογής e-εγγραφές.

Ενόψει της λειτουργίας της εφαρμογής e-εγγραφές για την υποβολή των ηλεκτρονικών αιτήσεων εγγραφής, ανανέωσης εγγραφής ή μετεγγραφής των μαθητών/τριών που πρόκειται να εγγραφούν στην Α΄, Β΄ και Γ΄ τάξη των

Διαγωνισμός Γρίφων, Λογικής και Μαθηματικών.Διαγωνισμός Γρίφων, Λογικής και Μαθηματικών.

Στα επισυναπτόμενα έγγραφα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες για την αφίσα και την επανέγκριση του 3ου Διαγωνισμού Γρίφων, Λογικής και Μαθηματικών: Πρωταγόρας ο Αβδηρίτης. Διαγωνισμός Γρίφων, Λογικής και Μαθηματικών ΕΞΕ –