Παγκόσμια Ημέρα Παιδικού Βιβλίου 2021.

Σας ενημερώνουμε για το ψηφιακά υπογεγραμμένο με αριθμό πρωτ. 37341/2021 έγγραφο του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων (ΥΠΑΙΘ) με Θέμα «Συμπληρωματικά στοιχεία για την Παγκόσμια Ημέρα Παιδικού Βιβλίου 2021».

Συμπληρωματικά στοιχεία για την Παγκόσμια Ημέρα Παιδικού Βιβλίου 2021

ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΒΙΒΛΙΟY 2021 (3)

Σχετική Ανάρτηση

Διεξαγωγή μαθητικού διαγωνισμού: «Πανελλήνιοι Αγώνες Ρητορικής στην Αγγλική Γλώσσα»Διεξαγωγή μαθητικού διαγωνισμού: «Πανελλήνιοι Αγώνες Ρητορικής στην Αγγλική Γλώσσα»

Σας γνωρίζουμε ότι εγκρίνεται η διοργάνωση του μαθητικού διαγωνισμού με τίτλο: «Πανελλήνιοι Αγώνες Ρητορικής στην Αγγλική Γλώσσα 2021 που απευθύνεται σε μαθητές και μαθήτριες Γυμνασίου και ΓΕ.Λ. των σχολικών μονάδων

Εσωτερικός Κανονισμός Λειτουργίας του Γυμνασίου ΡητίνηςΕσωτερικός Κανονισμός Λειτουργίας του Γυμνασίου Ρητίνης

Στο σύνδεσμο που ακολουθεί μπορείτε να διαβάσετε τον Εσωτερικό Κανονισμό Λειτουργίας του Γυμνασίου Ρητίνης, όπως έχει εγκριθεί, για το σχολικό έτος 2020-2021. Για περισσότερες πληροφορίες δείτε εδώ.