ΕΓΚΥΚΛΙΟΙ ΑΠΟΣΠΑΣΕΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Α/ΘΜΙΑΣ ΚΑΙ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

Εγκύκλιοι αποσπάσεων από ΠΥΣΠΕ/ΠΥΣΔΕ σε ΠΥΣΠΕ/ΠΥΣΔΕ, σε δομές ΕΑΕ, ΚΕΣΥ, Μουσικά, Καλλιτεχνικά, Εκκλησιαστικά Σχολεία καθώς και σε υπηρεσίες και φορείς αρμοδιότητας του υπουργείου Παιδείας για το διδακτικό έτος 2021-2022 .

ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΑΠΟΣΠΑΣΕΩΝ ΣΕ ΠΥΣΠΕ_ΠΥΣΔΕ 2021-2022

ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΑΠΟΣΠΑΣΕΩΝ ΣΕ ΦΟΡΕΙΣ 2021-2022

Σχετική Ανάρτηση

Εγκύκλιος για προαιρετικό εμβολιασμό εκπαιδευτικών από αδιάθετες δόσεις εμβολίων.Εγκύκλιος για προαιρετικό εμβολιασμό εκπαιδευτικών από αδιάθετες δόσεις εμβολίων.

Ενημέρωση των εκπαιδευτικών που επιθυμούν να καταστούν δικαιούχοι εμβολιασμού για πρώτη φορά, από αδιάθετες δόσεις εμβολίων στα εμβολιαστικά

Εσωτερικός Κανονισμός Λειτουργίας του Γυμνασίου ΡητίνηςΕσωτερικός Κανονισμός Λειτουργίας του Γυμνασίου Ρητίνης

Στο σύνδεσμο που ακολουθεί μπορείτε να διαβάσετε τον Εσωτερικό Κανονισμό Λειτουργίας του Γυμνασίου Ρητίνης, όπως έχει εγκριθεί, για το σχολικό έτος 2020-2021. Για περισσότερες πληροφορίες δείτε εδώ.